Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss  |  tw


 

 

Venüs masaj salonu

  • Listed: 9 Ağustos 2015 14:19
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi
image

Tanıtım:

Venüs masaj salonu. İstanbul Bahçelievler’de yeni açılan ruhsatlı ve sertifikalı bir masaj salonu. Sizde Venüs masaj salonu farkını ve kalitesini yaşamak isterseniz sizide bekleriz…

Yetkili: Bahçelievler masaj salonu

Adres: İzzettin Çalışlar Caddesi  No: 55 Bahçelievler / İstanbul

 

Hakkımızda:

Masajın Faydaları Nelerdir?

İnsanlığın tarihi kadar eski bir geçmişe sahip olan masaj, günümüze kadar çeşitli form ve isimlerde yerini korumaya devam ediyor. Özellikle çağımızın hastalıklarından biri olan ve yanında diğer hastalıklara da sebep olan stres ile başa çıkabilmenin yollarından biri de masajdır.

Gün içerisinde baskı altında kalan beyin, aşırı gürültü, yoğun iş temposu gibi günlük sıkıntılarla birlikte vücut yoğun stresin altında kalıyor. Bu stres ile baş ağrıları, strese bağlı sivilceler gibi vücudunuz olumsuz yönde etkileniyor. Gün içerisinde kendinize ayıracağınızı zamanda yaptıracağınız masaj ile stresinizden arınabilir, vücudunuzu rahatlatabilirsiniz.

Masajın etkileri bunlar ile de sınırlı kalmıyor. Masaj ile deri üzerine yapılan basılar sayesinde vücuttaki kan dolaşımı hızlanıyor ve damarlara daha çok oksijen girerek damarların daha iyi beslenmesi sağlanıyor. Bunun yanında vücuttaki toksinleri atılımı hızlanıyor.

Deriye yapılan masaj hareketleri ile deri gerginleşip daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor. Cilde parlaklık vermenin yanı sıra kasları da harekete geçirerek kasların güçlenmesine yardımcı oluyor.

Medikal masaj hasar görmüş ve yorgun düşmüş vücudu tekrardan kendine getirmek, hastanın yaşam kalitesini arttırarak daha dinç ve zinde olmasını sağlamak için yapılıyor.

Son zamanlarda daha da popüler olan medikal masaj birçok doktorun reçetesinde görülmeye başlandı. Kan dolaşımını düzenleyen, vücuda dinçlik veren, iç organları azaltan ve birçok hastalığın tedavisine yardımcı olan masajların faydaları saymakla bitirilemeyecek gibi duruyor.

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

İlan Sahibine Özel Mail Göndermek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye İseniz Lütfen Üye Giriş Yapınız.

İlan sahibi ile ilgili bilgiler

  • Gönderen Yönetici
  • Üyelik Başlangıcı: 15 Eylül 2014